Ognisko Integracyjne dla uczniów klas pierwszych. PDF Drukuj Email
Piątek, 19 Wrzesień 2008 17:00
W piątek, 19 września, odbyło się w Gimnazjum nr 11 ognisko integracyjne dla uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor Teresa Litwin, witając młodzież i dorosłych, życzyła im wspaniałej zabawy. Rzeczywiście młodzież bawiła się świetnie. W programie imprezy znalazły się piosenki, zawody, konkursy i oczywiście nagrody. Pierwszoklasiści usłyszeli dedykowaną im piosenkę w wykonaniu szkolnego chóru, dotyczącą oczywiście uroków życia w gimnazjum. Każda klasa pierwsza zaprezentowała się również piosenką przygotowaną specjalnie na ten dzień. Był czas na rywalizację w kilku sportowych konkurencjach wymagających szybkości, sprawności oraz pełnego zaangażowania. Poza tym pierwszoklasiści, pracując w grupach, przygotowali wierszyki o swoich klasach, reklamy szkoły i karykatury wychowawców. Trzeba przyznać, że wykazali się pomysłowością i humorem. Rywalizacja zakończyła się przyznaniem nagród - zwycięska klasa I c otrzymała koszulki oraz przywilej noszenia ich w poniedziałek w czasie lekcji. Po tych wielkich emocjach uczniowie zgromadzili się przy ognisku, gdzie czekali już rodzice z pieczonymi kiełbaskami. Wieczór zakończył się przy dźwiękach gitary i harcerskich śpiewach.