Lekcja przedsiębiorczości - edycja STADION

W dniu 21 lutego odbyła się uroczysta inauguracja edycji Stadion - może to projekt naszych uczniów będzie najlepszy wśród innowacyjnych usług dla bursztynowego stadionu w Gdańsku ? Trzymajcie kciuki - relacja z naszej działalności już wkrótce :)

Lekcje Przedsiębiorczości: Edycja Stadion

gimnazjaliści zaprojektują innowacyjne usługi dla gdańskiego stadionu

W lutym 2017 ruszy edycja specjalna programu, czyli II etap Lekcji przedsiębiorczości, dedykowany wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli już w programie, ucząc się o modelach biznesowych. Ponownie przygotowaliśmy niezwykłe wyzwanie dla uczniów, którzy tym razem będą musieli zaprojektować usługę dla prawdziwego partnera biznesowego. Inauguracja oraz wielki finał będą miały miejsce na Stadionie Energa Gdańsk, a cały program jak zawsze będzie wspierany dedykowaną mu platformą internetową.