Zbiórka darów dla Fundacji Hospicyjnej

Pod koniec 2016 roku bardzo gorąco zachęcaliśmy Was do wzięcia udziału w akcji i włączenia w nią rodziny, przyjaciół i znajomych! Każdy z nas mógł zostać Mikołajem... i to bardzo szczególnym, bo wywołującym radość u dzieci doświadczających nieuleczalnej choroby pod opieką Hospicjum dla Dzieci, ich rodzeństwa lub podopiecznych Funduszu Dzieci Osieroconych.
W listopadzie i grudniu w naszej szkole miała miejsce zbiórka darów dla Fundacji. Ale nie tylko! W każdej klasie przeprowadzone zostały lekcje na temat tolerancji, były rozmowy o tym jak pomagać potrzebującym. I towarzyszyły nam buzie dzieci, byśmy nie zapomnieli, że chorzy też pragną uśmiechu.
Wszystkim, którzy włączyli się do akcji gorąco dziękujemy- radość dzieci, które otrzymują od Was za pośrednictwem Fundacji, prezenty jest BEZCENNA!!
Tekst: Anna Jasiel